gilaki.dr@gmail.com ۰۰۹۰۵۵۳۸۱۴۸۹۵۸
محاسبه رنگ اسم و ویژگی آن
محاسبه رنگ اسم

برای نام هر فردی رنگ مخصوصی وجود دارد که در زندگی او تاثیرگذار است.

روانشناسان  معتقدند که همه ما به نوعی تحت تاثیر رنگ ها هستیم و  از این طریق (خود ) واقعی مان را نشان می دهیم.

اینكه ما بدانیم اسم ما رنگ مخصوصی داردو می‌توانیم راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابیم باید جالب باشد .

به موارد زیر کاملا دقت کنید:

قرمز: ش ج س الف
نارنجی:‌ ‌‌‌ت ث ك ب
زرد: ی ل ص ض
سبز:  و م د ژ
آبی: چ ن ط ظ
نیلی: ح خ ف
بنفش: ع پ غ
صورتی: ز ق ه
طلایی: ر ذ گ

حال اسم و فامیل خودتان را  روی كاغذ بنویسید و مطابق با حروف و اعداد بالا به رنگ مربوطه دست پیدا ‌كنید.

مثال : لیلا جلالی   ل3 ی3 ل3 الف1 ج1 ل3 الف1 ل3 ی3

سپس اعداد را با هم جمع کنید و ارقام حاصله را هم با هم جمع کنید:

21=3+3+1+3+1+ 1+3+3+3

3=1+2       عدد 3 مربوط به رنگ زرد است.

حالا میتوانید مشخصات خود را بخوانید.

صورتی

این افراد دارای قدرت فیزیکی بالایی هستند  و بدلیل اراده ی بالایی كه دارند میتوانند رویاهایشان را به راحتی به واقعیت تبدیل كنند. مسئولیت پذیر هستند و می‌توانند با دیگران در حل مشکلاتشان همفکری کنند. بسیار عاطفی هستند و با دیگران بیش از حد معمول صمیمی هستند.

قرمز

بسیار جاه طلب هستند و گاهی برای رسیدن به اهداف خود امکان دارد از دیگران هم مایه بگذارند. قرمز رنگ حیات و جسارت است.همیشه تلاش میکنند که مورد توجه باشند و فعالیتهایشان را همه ببینند.بسیار خونگرم هستند و به سادگی تحریك می‌شوند. ممكن است در اوج شادی به یکباره و با كوچكترین بهانه ای اخمهایشان در هم رفته و به لاك خود فرو بروند. باید سعی داشته باشند تا از انرژی فوق العاده خود در جهت مثبت استفاده كنند.

زرد

بسیار تیز هوش هستند.شخصیتشان بسیار خوش بین و فعال است. هرگز در ابراز آنچه می‌خواهند به زبان بیاورند كم نمی آورند.بسیار مبتکر و مستعد و اجتماعی هستند و با هر قشری میتوانند ارتباط برقرار کنند. با وجودی كه روحیه ی بسیار شادی دارند فقط زمانی رضایت خواهند داشت که بتوانند شادیهایشان را با دیگران تقسیم كنند.تنها ایرادی كه ممكن است داشته باشند بلا بودن بیش از حد قدرت تخیل و تجسمشان است که گاهی در آن غرق میشوند . اگر در کاری قادر به کنترل صحیح  و درست در بکار گیری انرژی و توانشان نباشند آن کار را که با هدفی مشخص شروع کرده اند ناتمام میگذارند.

طلایی

همیشه سطح بالا فکر میکنند و با رفتار و کلامشان همیشه اطرافیان را شیفته و جذب شخصیت خود میکنند. دانش و آگاهی  آنها نسبت به مسائل غیر قابل توصیف است. با خوش بینی زیاد به مسائل نگاه میکنند.  مهلمان خوبی هستند و تجربه هایشان را براحتی به دیگران انتقال میدهند. در شرایط منفی ایده هایی دارند که  باعث بوجود آمدن موقعیتهای مثبت  خواهد شد.

نیلی

زندگی آنها عارفانه است.  به پاکی و زیبایی های دنیا علاقه دارند و میتوانند اطرافیانشان را از حالت افسردگی خارج کنند. علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوستی كه دارند دارای حس ششم و الهامات قلبی بالایی هستند و میتوانند براحتی متوجه مشکلات سایرین شوند.

سبز

افراد منظم، دقیق و برنامه ریزی هستند زندگیشان آشفته و بدون هدف نیست. دیگران اغلب برای گرفتن راهنماییهای جدی به آنها مراجعه میکنند. برای حل مشكلات دیگران بشدت حرص می‌خورند.تكامل شخصیتی برایشان بسیار حائض اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی‌دارند. ترجیح می‌دهند بجای از شاخه ای به شاخه ی دیگر پریدن روی هدف ثابتی تمرکز داشته و به فعالیت بپردازند.

بنفش

عاشق كند و كاو و جستجو در عمق هر پدیده هستند و شاید هم به همین دلیل به علوم ماوراء الطبیعه علاقمند هستند و این باعث شده به رشته هایی مثل فلسفه گرایش داشته باشند. اگر مساله ای را خود تجربه نکرده باشند براحتی آن را نمیپذیرند.برای حل مشكلات نیز راه حل را در درون خود می جویند. عاشق تنهایی و درون گرا هستند  هماهنگ شدن با دیگران كمی برایشان مشكل است.

آبی

احتمالا از نظر دیگران افرادی خاکی و بدون تشریفات و جالبی هستند. آزادی برایشان با ارزش است و نمیتوانند در محیط محدودی که آنها را زیر نظر دارند کار کنند.  اعتقاد زیادی به حقیقت دارند و زندگی را با همه مشکلاتش میپذیرند و برایشان ارزشمند است.

نارنجی

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی دارند که باعث شده در میان دیگران محبوبیت داشته باشند.دیگران از بودن با آنها لذت برده و انرژی مثبت میگیرند.سعی میکنند همیشه نیمه پر لیوان را ببینند و با بذله گویی خاص خود محیط را برای انجام كاری مثبت فراهم سازند. آماده كمك به دیگران هستند . رنگین كمان زندگی شان را دوست دارند و سعی دارند زندگی را برای دیگران نیز زیباتر نمایند.

نوشتن دیدگاه

X